Number of items: 503

Christopher Hansard: A tibeti élet művészete. Ép test, ép lélek, teljes élet. Ford.: Frigyik László. Bp., 2002, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés.
24609.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jo Nesbo: Vérhold. Ford.: Sulyok Viktória. Bp., 2023, Animus. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal.
24610.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nyáry Krisztián: Így szerettek ők. Magyar irodalmi szerelmeskönyv. Bp., 2012, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24611.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Wass Albert: Egyedül a világ ellen. Nemzeti könyvtár 88. sz. [Bp., 1943], Stádium-ny., 60+[4] p. A borító és a rajzok Jeges Ernő munkái. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval és címlappal, a címlap és a második lap összeragadt.
24612.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Richard L. Brandt: Egyetlen kattintás. Jeff Bezos és az Amazon felemelkedése. Bp., 2012, HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24613.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: A féltékenyek I. köt. Bp., 1943, Révai, 2+319 p. A borító rajza Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban.
24614.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
H. Courts Mahler: Kata házassága. Regény. Ford.: Boros Béla. Bp.,én.,Dante, 203+5 p. Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzésekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. + E. v. Adlersfeld-Ballestrem: A zöld pompadour. Regény. Ford.: Kémédyné Novelly Riza. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
24615.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Prevozné Balogh Irén - Rostás Gábor: Gulag. Számontartva. [Bp.,2018.], Szépmíves. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24616.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1903 Franklin. Korabeli aranyozott réz kapcsos egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopott borítóval, hiányos kapcsokkal.
24617.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24618.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Cziklay Lajos: Az én uj káplánom. Elbeszélés. Sheenan Kanonok után - -. Bp.,1904.,Staphaneum, 446 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel, laza fűzéssel.
24619.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Bp., 1911, a Hét kiadása, 1 (A költő arcképe, rajzolta Vadász Miklós) t. +100 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, hiányzó szennylapokkal.
24620.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events