Books: Other rarities Number of items: 503
3508133
24609
522
Christopher Hansard: A tibeti élet művészete. Ép test, ép lélek, teljes élet. Ford.: Frigyik László. Bp., 2002, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508181
24610
522
Jo Nesbo: Vérhold. Ford.: Sulyok Viktória. Bp., 2023, Animus. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508199
24611
522
Nyáry Krisztián: Így szerettek ők. Magyar irodalmi szerelmeskönyv. Bp., 2012, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508367
24612
522
Wass Albert: Egyedül a világ ellen. Nemzeti könyvtár 88. sz. [Bp., 1943], Stádium-ny., 60+[4] p. A borító és a rajzok Jeges Ernő munkái. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval és címlappal, a címlap és a második lap összeragadt. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509001
24613
522
Richard L. Brandt: Egyetlen kattintás. Jeff Bezos és az Amazon felemelkedése. Bp., 2012, HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509542
24614
522
Márai Sándor: A féltékenyek I. köt. Bp., 1943, Révai, 2+319 p. A borító rajza Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509628
24615
522
H. Courts Mahler: Kata házassága. Regény. Ford.: Boros Béla. Bp.,én.,Dante, 203+5 p. Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzésekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. + E. v. Adlersfeld-Ballestrem: A zöld pompadour. Regény. Ford.: Kémédyné Novelly Riza. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3510749
24616
522
Prevozné Balogh Irén - Rostás Gábor: Gulag. Számontartva. [Bp.,2018.], Szépmíves. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3384701
24617
522
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1903 Franklin. Korabeli aranyozott réz kapcsos egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopott borítóval, hiányos kapcsokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3385186
24618
522
Kőhalmi Béla - Pikler Blanka (szerk.): Magyar könyvészet 1915. II. Könyvkereskedelmi üzleti címtár. Magyar Könyvkereskedők Évkönyve 26. évf. I. köt. Bp., 1916, Magyar Könyvkereskedők Egylete (Pallas-ny.), L+(2)+166+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3400084
24619
522
Cziklay Lajos: Az én uj káplánom. Elbeszélés. Sheenan Kanonok után - -. Bp.,1904.,Staphaneum, 446 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel, laza fűzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3400266
24620
522
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Bp., 1911, a Hét kiadása, 1 (A költő arcképe, rajzolta Vadász Miklós) t. +100 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, hiányzó szennylapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house