Books: Other rarities Number of items: 503
3432411
24441
522
Nemes Ernő: Lirai hangfodrok. (Versek.) DEDIKÁLT! Szombathely, 1914., Dukesz Jenő "Sabaria" papíráruháza, 1 t. + 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3432684
24442
522
Oszipov Andrej: A varég. Regény. Ford.: Ambrozovics Dezső. Bp., 1906, Franklin, 239 p. A borítón: "A Nemzeti Ujság Aranykönyvtára" felirattal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3460406
24443
522
Virginia Woolf: Saját szoba. Európa Könyvkiadó, 1986. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3463771
24444
522
Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3469825
24445
522
Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3471476
24446
522
Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3471499
24447
522
Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3472100
24448
522
Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3487227
24449
522
Áprily Lajos: Versek. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492419
24450
522
Iparosok olvasótára XX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492425
24451
522
Iparosok olvasótára IX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492430
24452
522
Iparosok olvasótára X. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, laza fűzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house