Number of items: 503

Nemes Ernő: Lirai hangfodrok. (Versek.) DEDIKÁLT! Szombathely, 1914., Dukesz Jenő "Sabaria" papíráruháza, 1 t. + 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos példány.
24441.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Oszipov Andrej: A varég. Regény. Ford.: Ambrozovics Dezső. Bp., 1906, Franklin, 239 p. A borítón: "A Nemzeti Ujság Aranykönyvtára" felirattal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
24442.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Virginia Woolf: Saját szoba. Európa Könyvkiadó, 1986. Kiadói papírkötés
24443.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal.
24444.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben
24445.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel.
24446.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
24447.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
24448.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Áprily Lajos: Versek. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24449.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Iparosok olvasótára XX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
24450.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Iparosok olvasótára IX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
24451.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Iparosok olvasótára X. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, laza fűzéssel.
24452.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events