Number of items: 503

Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Kozma Lajos fametszeteivel. Egészvászon kötés, vászonkötéstől részben foltos lapok, kopottas állapotban.
24357.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
24358.

Guy de Maupassant 3 műve:
Balkézről. Ford.: Benedek Marcell.; Lujzika. Ford.: Lányi Viktor.; Yvette. Ford.: Benedek Marcell. Guy de Maupassant összes munkái (XI, XVI, XXIII.) Bp., ,Athenaeum, 150+1 p.; 168+2 p.; 173+1 p. A borítók Gara Arnold munkái. A 3 kötet közül az utolsó 2 felvágatlan. Kiadói papírkötések, az első könyv gerinc kis sérüléssel, jó állapotban. Az egyik kötet Ritka!

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
A Sion-hegy alatt. Ady Endre istenes versei. Bp., 2019, Szent István Társulat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24359.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Babits Mihály: Isten gyertyája. Istenes versek. Bp., 1991, Szent István Társulat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24360.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Radnóti: Ikrek hava (Napló a gyerekkorról). Számozott (368/1100) példány. 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24361.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Jobbágy Éva: Adjátok vissza a szavainkat! Tormay Cécile, a negyedik T. DEDIKÁLT! 2025, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24362.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
2 db dekoratív Kner kiadvány: Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, + - Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, kis kopással
24363.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:   Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;   Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;   Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;
24364.

Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:

Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Krusovszky Dénes: Kíméletlen szentimentalizmus. Esszék, kritikák. [Bp.], 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
24365.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Eli Jaxon-Bear: A megszabadulás enneagramja. A fixációtól a szabadságig. Ford.: Veszprémi Krisztina. [Bp.], 2005, Ursus Libri, 370+[6] p. Kiadói papírkötés
24366.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
24367.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
A Kner Nyomdaipari Múzeum füzetei, 15 db: Petőcz Károly: Műhelykultúra és stílus.; Képzőművészet a könyvművészetben.; Gaál Endre: A Tevan-nyomda betűmintái.; Papp János: A szép könyv dicsérete.; stb. Békéscsaba-Gyoma, 1982-1991, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés.
24368.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events