Available for bidding
24364.
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
3 800 HUF
Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:
Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;
Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;
Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |