Available for bidding
24615.
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
H. Courts Mahler: Kata házassága. Regény. Ford.: Boros Béla. Bp.,én.,Dante, 203+5 p. Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzésekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. + E. v. Adlersfeld-Ballestrem: A zöld pompadour. Regény. Ford.: Kémédyné Novelly Riza. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |