Books: Other rarities Number of items: 503
3400888
24621
522
Bársony István: Sugok valamit. Elbeszélések. Bp.,[1908],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 136 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3412465
24622
522
Passuth László: Forgóajtó. Bp.,[1944.],Athenaeum, 323 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3413657
24623
522
Bözödi György: Romlás. I-II. köt. (Bp., 1940), Stádium, 252 p.; 300 p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3416797
24624
522
2 db könyv: C. Sallustius Crispus összes művei. 1978, Magyar Helikon. + Sophokles drámái. 1979, Magyar Helikon. Bibliotheca Classica. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Számozatlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3448563
24625
522
Henry Ford: Mein Leben und Werk. Leipzig,én.,Paul List, 1 t. + VIII+328 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3452276
24626
522
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói festett gerincű félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3458982
24627
522
Mario Vargas Llosa: Mayta története. Európa Könyvkiadó, 1997. Kiadói kartonált papírkötés beleragasztott műanyag védőborítóval. Volt könyvtári könyv {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3460299
24628
522
Vaclav Smil: A számok nem hazudnak. Park Könyviadó, 2024. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
2 000 2 400 2 800
3460303
24629
522
Pozzi, G.-Leonardi, C. (szerk): Olasz misztikus írónők. Európa Könyvkiadó, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3463370
24630
522
Csáth Géza: Emlékirataim a nagy évről. Háborús visszaemlékezések és levelek. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3465985
24631
522
Szemelvények P. Cornelius Tacitus Annaleséből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta v. Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1942., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3485288
24632
522
Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house