Number of items: 503

Bársony István: Sugok valamit. Elbeszélések. Bp.,[1908],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 136 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
24621.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24622.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bözödi György: Romlás. I-II. köt. (Bp., 1940), Stádium, 252 p.; 300 p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben.
24623.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24624.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24625.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24626.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Mario Vargas Llosa: Mayta története. Európa Könyvkiadó, 1997. Kiadói kartonált papírkötés beleragasztott műanyag védőborítóval. Volt könyvtári könyv
24627.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vaclav Smil: A számok nem hazudnak. Park Könyviadó, 2024. Kiadói papírkötés
24628.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pozzi, G.-Leonardi, C. (szerk): Olasz misztikus írónők. Európa Könyvkiadó, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
24629.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csáth Géza: Emlékirataim a nagy évről. Háborús visszaemlékezések és levelek. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
24630.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szemelvények P. Cornelius Tacitus Annaleséből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta v. Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1942., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel.
24631.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés.
24632.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events