Number of items: 503

Petri Mór: A vándor a kertajtónál. Versek az ifjúságnak. Fáy Dezső rajzaival. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24705.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24706.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3 db könyv - Déry Tibor: A tengerparti gyár. + Zelk Zoltán: A Pártos éneke + Képes Géza: Napkelte Mongóliában. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
24707.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,(1925.),Singer és Wolfner, 115 p. Szövegközti rajzokkal. Átkötött modern egészműbőr-kötés.
24708.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jókai Mór: Targallyak. Jókai Mór Összes Művei LVIII. kötet. Bp., 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.
24709.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Rákosi Jenő: Tárcák, cikkek I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24710.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Shakespeare tragédiái I. kötet. Bp., 1902, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
24711.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24712.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24713.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24714.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
24715.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24716.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events