Available for bidding
24590.
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 200 HUF
2 db könyv - Schiller költeményei. Fordították Szász Károly, Vargha Gyula, Váró Ferenc. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer-kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban + Burns Róbert költeményei. Fordította: Lévay József. Bp., 1892, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |