Available for bidding
24634.
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
[Spányik Glicér (1783-1850)] Glycerius Spányik: Doctrina educationis, quam compendio exhibet. Buda, 1835, Typis Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae, XIV+251+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |