3 db könyv - Horn Gyula: Cölöpök. + Herényi-Bakos: Nemzeti gyász. Dr. Antall József (1932-1993). + Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök 1848-2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 db magyar történelemről, uralkodókról szóló könyv: Bertényi Istán: Magyarország az Anjouk korában.; Dümmerth Dezső: Az Anjou-ház nyomában.; Nógrády Áprád - Pálffy Géza - Velkey Ferenc: Magyar uralkodók. Változó állapotban, az egyik kötet sérült, szétváló borítóval.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Dr. Lamotte Károly bevezetőjével. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. 2 db térkép-melléklettel: Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 41,5x29 cm; Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A térkép-mellékletek hibátlan állapotban megvannak! + A százéves Pesti Magyar Kereskedelmi Bank emlék-kiállításának tárgymutatója. Bp., 1941, Posner-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + A könyvhöz mellékelt kísérőlevél, egyben kiállítási meghívó, 15x8,5 cm
Hartmann Lauterbacher: Erlebt und mitgestaltet. Kronzeuge einer Epoche 1923-1945. Zu neuen Ufern nach Kriegsende. Preussisch Oldendorf,1984,K. W. Schütz KG. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
Thomas M. Forster: The East German Army. The Second Power in the Warsaw Pact. London,1980,Allen & Unwin. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Manfred Müller: Den Weg zur Freiheit bahnen! Um Sozialismus und Sozialpolitik: NS-Arbeiteragitator W. Börger. Vorwort: Prof. Dr. Hans-Joachim Arndt. Nachwort: Paul Kleinewefers. Essen,1991., Heitz & Höffkes. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.