Books: History

Number of items: 346

Paul Strathern: Oppenheimer. Győr, 2000, Elektra Kiadóház. Kiadói kartonált papírkötés.
22692.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Georges Duby: A katedrálisok kora. Művészet és társadalom 980-1420. Bp., 1984. Gondolat. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
22693.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés
22694.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 db könyv - Horn Gyula: Cölöpök. + Herényi-Bakos: Nemzeti gyász. Dr. Antall József (1932-1993). + Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök 1848-2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22695.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 db magyar történelemről, uralkodókról szóló könyv: Bertényi Istán: Magyarország az Anjouk korában.; Dümmerth Dezső: Az Anjou-ház nyomában.; Nógrády Áprád - Pálffy Géza - Velkey Ferenc: Magyar uralkodók. Változó állapotban, az egyik kötet sérült, szétváló borítóval.
22696.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Dr. Lamotte Károly bevezetőjével. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. 2 db térkép-melléklettel: Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 41,5x29 cm; Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A térkép-mellékletek hibátlan állapotban megvannak! + A százéves Pesti Magyar Kereskedelmi Bank emlék-kiállításának tárgymutatója. Bp., 1941, Posner-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + A könyvhöz mellékelt kísérőlevél, egyben kiállítási meghívó, 15x8,5 cm
22697.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Machiavelli, Niccolo: A fejedelem. Ford.: Lányi Margit. Klasszikus írások. Bp., 1944, Phönix, 112 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel, foltokkal, kijáró előzéklappal.
22698.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hartmann Lauterbacher: Erlebt und mitgestaltet. Kronzeuge einer Epoche 1923-1945. Zu neuen Ufern nach Kriegsende. Preussisch Oldendorf,1984,K. W. Schütz KG. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
22699.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Thomas M. Forster: The East German Army. The Second Power in the Warsaw Pact. London,1980,Allen &amp; Unwin. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
22700.

Thomas M. Forster: The East German Army. The Second Power in the Warsaw Pact. London,1980,Allen & Unwin. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Arturo Molinero: Unternehmen "Silberstaub." Deutsch-amerikanischer Platinkrieg im Dschungel Kolumbiens. Leoni am Starnberger See,1984., Druffel. Német nyelven. Egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22701.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Manfred Müller: Den Weg zur Freiheit bahnen! Um Sozialismus und Sozialpolitik: NS-Arbeiteragitator W. Börger. Vorwort: Prof. Dr. Hans-Joachim Arndt. Nachwort: Paul Kleinewefers. Essen,1991., Heitz &amp; Höffkes. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
22702.

Manfred Müller: Den Weg zur Freiheit bahnen! Um Sozialismus und Sozialpolitik: NS-Arbeiteragitator W. Börger. Vorwort: Prof. Dr. Hans-Joachim Arndt. Nachwort: Paul Kleinewefers. Essen,1991., Heitz & Höffkes. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dezsényi Béla: Magyarország és Svájc. Bp., 1946, Teleki Pál Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22703.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events