Books: History Number of items: 346
3455618
22680
522
Books: History
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, laza kötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466605
22681
522
Books: History
Haynal Kornél: Egy halott feltámasztása. [A fasizmus újraéledése Nyugat-Németországban]. ,,Mi van a nagyvilágban?" külpolitikai füzetsorozat 58. sz. Bp., 1958, Országos Béketanács, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466615
22682
522
Books: History
Kiss József: A magyar kormányzat európai látóköre 1848-ban. Értekezések a történeti tudományok köréből 108. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón foltokkal, volt könyvtári példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467000
22683
522
Books: History
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Pesti Sándor: Az újkori magyar parlament. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Választási rendszerek. Bp., 1997, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467807
22684
522
Books: History
Féja Géza: Kurucok. Magyarok Könyvtára. Bp.,(1939),MEFHOSZ. Kiadói papírkötés, 46p. felvágatlan {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467810
22685
522
Books: History
Sem kelet, sem nyugat távolkelet III. köt. Magyar-japán-turáni világhídfő közlönye Szerk.: Kulin Bán.Ungvár 1991 ., Baráthosi-Imaoka Magyar-Japán-Turáni Egyesület. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467920
22686
522
Books: History
Chronik 1940. Tag für Tag in Wort und Bild. Dortmund, 1989, Chronik Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468645
22687
522
Books: History
Richard M. Gusenberg - Dietmar Meyer: Die dreißiger Jahre. Mit einem Essay von Johannes Gross. Frankfurt-Berlin-Wien, 1970, Ullstein. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3469562
22688
522
Books: History
Barsy Irma: Pincenapló - Ne fordulj vissza 1944-1945. Barót, 2016, Tortoma könyvkiadó. Barsy Laura által dedikált {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469611
22689
522
Books: History
Bruckner Éva: Bruckner Győző művelődés-, jog- és egyháztörténész. Barót, 2016, Tortoma Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Dedikált {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469771
22690
522
Books: History
2 db - Márki Sándor: magyar középkor. Bp., 1914, Élet. + Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935 Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469800
22691
522
Books: History
Erdősi Károly: Múmiák és minaretek. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house