Books: History Number of items: 346
3488807
22728
522
Books: History
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2011, Európa. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3489159
22729
522
Books: History
Görög Ferenc: A magyar nemzet története I. köt. Az őskortól - A mohácsi vészig. hn.,én., Horizont. II. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3504198
22730
522
Books: History
Lukacs, John: A párviadal. A nyolcvannapos párbaj Churchill és Hitler között. 1940. május 10.-július 31. Ford.: Mészáros Klára. Bp., 2003, Európa, 369+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3077064
22731
522
Books: History
Mehring, Franz: Marx Károly élete. Ford.: Rab Pál. Bp., 1925, Népszava ("Világosság"-ny.), 573+(3) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopással, előzéklap beszakadva de jó példány {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3415509
22732
522
Books: History
Vegyes könyvtétel, 2 köt: Ranke, [Leopold von] Lipót: A római pápák az utolsó négy században. I. kötet. Ford.: Lehr Albert. Bp., 1886, MTA, (Athenaeum-ny.), 2+VIII+439 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.; Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. Első kötet. Bp., 1899. Magyar Tudományos Akadémia, (Hornyánsky Viktor-ny.), XVI+1-544, 593-667+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró (529-544) és hiányzó (545-592) lapokkal.; {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3417238
22733
522
Books: History
Takáts Sándor: Régi magyar asszonyok. Bp. 1914. Élet. 341+3 p. A bekötés és címlap rajzát Zádor István készítette. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3439382
22734
522
Books: History
A világ népeinek mítoszai I-II. Orosz nyelvű kiadás. 1980. Kiadói egészvászon kötés, jó állaptoban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3444191
22735
522
Books: History
Mátyás királlyal kapcsolatos 3 db tanulmány, különlenyomat, dráma (dedikált) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3455561
22736
522
Books: History
Benda Kálmán: A jozefinizmus és jakobinusság kérdései a Habsburg-Monarchiában. Különlenyomat a Történelmi Szemle 1965. évi 4. számából. (Bp., 1966, Akadémiai Ny.), 387-422 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3455908
22737
522
Books: History
Szekfű Gyula: Forradalom után. Bp., (1947), Cserépfalvi. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopottas papír védőborítóban, egyébként jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3465628
22738
522
Books: History
Duby, George: L'Europe au Moyen-Age. [Európa a középkorban.] 1994, Flammarion. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3484060
22739
522
Books: History
Botos János: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története. Bp., 1991, Láng Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, átlátszó műanyag védőborítóban. Megjelent 2000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house