Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1887. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1887, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, megviselt állapotban, különvált hátsó kötéstáblával.
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1889. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1889, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, a könyvtesttől különvált borítóval.
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1883. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1883, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1888. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1888, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1899-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1898, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1902-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1901, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
A M. Kir. Kormány 1909./1928./1929. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv. Bp., 1910-1930-1931, Athenaeum. Papírkötések, az első kötet sérült borítóval, széteső állapotban, a másik két kötet borítóhiánnyal.
Nemzetiségi kérdés - nemzetiségi politika. Az MSZMP Központi Bizottságának Társadalomtudományi Intézete. Bizalmas! 1968, Kossuth. Kiadói papírkötés, az első lapokon sérüléssel, kissé kopottas állapotban.
[Gábriel Asztrik László] Asztrik Gabriel: Les rapports dynastiques Franco-Hongrois au moyen-age. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 111+(1) p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, kissé dohos.
Gubcsi, Lajos: Four Days That Shook Hungary (Budapest 5-9 October 1989). A split between Hungarian Communists and Socialists? (Dedikált.) (Budapest, 1989 [helyesen 1990]). Szerző [ny. n.] 249 + [1] p. + 5 t. (4 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Dedikált: "Horváth Istvánnal, a bonni hadvezérnek a magyar ügyek képviseletében -- abban a biztos tudatban, hogy eredményeidet nem lehet már ledönteni. Barátsággal: Gubcsi Lajos." Gubcsi Lajos (sz. 1948) közgazdász, újságíró, szerkesztő áttekintése az 1989. október eleji budapesti politikai eseményekről, az állampárt utolsó kongresszusáról, melynek során az állampárt nevet változtatott, régi vonalas kemény vonala pedig kiszorult a hatalomból. A kötet interjúkból, hírügynökségi jelentésekből, újságcikkekből, nyilatkozatokból áll össze. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Fűzve, a szerző színes grafikáival illusztrált kiadói papírborítóban. Jó példány.