https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 346

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
22764.

Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket író Márkus László (1920-2011) történész által DEDIKÁLT! Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
22765.

Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket író Márkus László (1920-2011) történész által DEDIKÁLT! Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Spira György 2 műve:  Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;  Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;
1
22766.

Spira György 2 műve:

Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;

Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
1
22767.

Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben
1
22768.

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
22769.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
22770.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
22771.

A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
1
22772.

Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
[II. Világháború] Friss Ujság. 1943. december 30. (Napilap, 48. évfolyam, 295. szám) "Németország felkészült minden lehetőségre -- Elfogták a 200 ezer pengős betörés két tettesét" Félbehajtva, jó állapotban.
1
22773.

[II. Világháború] Friss Ujság. 1943. december 30. (Napilap, 48. évfolyam, 295. szám) "Németország felkészült minden lehetőségre -- Elfogták a 200 ezer pengős betörés két tettesét" Félbehajtva, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
[II. Világháború] Magyar Nemzet. Pethő Sándor riportlapja. VI. évfolyam, 169. szám. (Napilap, 1943 július 29.) "E nagy harcban bármely időben bekövetkezős bármilyen belpolitikai fejleménynek nincs külpolitikai hatása-írja a TP diplomáciai szerkesztője -- A háború -- Mit írnak a svájci lapok -- Roosevelt kifogása a háborús tájékoztatási hivatal rádióközleménye ellen -- Churchill módosította a casablancai feltételt? -- Eden: Olaszország nem kapja vissza gyarmatait -- Párizsi tükör".  Félbehajtva, jó állapotban.
1
22774.

[II. Világháború] Magyar Nemzet. Pethő Sándor riportlapja. VI. évfolyam, 169. szám. (Napilap, 1943 július 29.) "E nagy harcban bármely időben bekövetkezős bármilyen belpolitikai fejleménynek nincs külpolitikai hatása-írja a TP diplomáciai szerkesztője -- A háború -- Mit írnak a svájci lapok -- Roosevelt kifogása a háborús tájékoztatási hivatal rádióközleménye ellen -- Churchill módosította a casablancai feltételt? -- Eden: Olaszország nem kapja vissza gyarmatait -- Párizsi tükör". Félbehajtva, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
3 db könyv: Zombori István (szerk.): Az 1956-os forradalom hatása a környező országok egyházaira. Bp., 2010, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Zombori István (szerk.): The Impact of the 1956 Hungarian revolution on Religious Life in Eastern Europe. Bp., 2009, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Rotár Krisztina, Wenklar Michal (szerk.): Egyetemista ellenzéki mozgalmak Lengyelországban és Magyarországon 0956-1989 között (magyar-lengyel) Krakkó-Varsó-Szeged, 2022, Instytutu Pamieci Narodowej. Kiadói kartonált papírkötésben
1
22775.

3 db könyv: Zombori István (szerk.): Az 1956-os forradalom hatása a környező országok egyházaira. Bp., 2010, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Zombori István (szerk.): The Impact of the 1956 Hungarian revolution on Religious Life in Eastern Europe. Bp., 2009, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Rotár Krisztina, Wenklar Michal (szerk.): Egyetemista ellenzéki mozgalmak Lengyelországban és Magyarországon 0956-1989 között (magyar-lengyel) Krakkó-Varsó-Szeged, 2022, Instytutu Pamieci Narodowej. Kiadói kartonált papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment