Books: History

Number of items: 346

Brunner Attila szerk.: A Lechnerek. Források a család történetéhez. Bp., 2022, MMA, kartonált papírkötés, jó állapotban.
22716.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Erdélyi országgyűlési emlékek történeti bevezetésekkel. V. köt.: 1601-1607. Szerk.: Szilágyi Sándor. Magyar Történelmi Emlékek. Monumenta Hungariae Historica. III. osztály: Országgyűlési emlékek. Bp., 1879, MTA, 2+598+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
22717.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Refuge en Hongrie. 1941-1945. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22718.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Takáts Sándor: Szegény magyarok. Bp., [1927]. Genius, (Korvin-ny.), 499+1 p. Első kiadás. Bekötött papírborítóval. Átkötött félvászon-kötésben.
22719.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22720.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Busics-Tóth: A királyi öl hossza. Rekonstruálható-e az egykori hosszmértékegység. Bp., 2020, Magyarságutató Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22721.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22722.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22723.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Esze Tamás: II. Rákóczi Ferenc tiszántúli hadjárata   Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 1951. 92p. Kiadói papírborítóval + Szabad Föld téli estél: Vezérfonal Esze Tamás c. előadáshoz. 12p.
22724.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Wolfgang Fleischer: Unternehmen Barbarossa 1941. Wölfersheim-Berstadt, 1998, Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22725.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Garam, Éva: Die Awaren. Sonderdruck aus der Propyläen Kunstgeschichte. A szerző, Garam Éva (1939-2023) régész, professzor által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány! Berlin, én., Propyläen Verlag,179-186 p.+5 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22726.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szakály Ferenc (szerk.): Buda visszafoglalásának emlékezete 1686. Bibliotheca Historica. Bp., 1986, Európa. Somogyi Győző rajzaival, Gyarmathy László fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22727.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events