Books: History

Number of items: 346

22668.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
E. Kovács Péter: Zsigmond király Sienában. Bp., 2014, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22669.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
22670.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Brigitte Hamann: Rudolf. A trónörökös és a lázadó. Bp., 1990, Európa. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
22671.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Matuska Márton: A megtorlás napjai. Bp., 1990, Montázs. Kiadói papírkötés.
22672.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22673.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Huszár Tibor - Szabó János: Restauráció vagy kiigazítás. A kádári represszió intézményesülése 1956-1962. 1999, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22674.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22675.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Blasszauer Róbert (szerk.): Az Ihnetov munkanaplója. Vitéz Béldy Alajos vezérezredes Hadtörténelmi Levéltárban őrzött irataiból 1941-1943. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22676.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22677.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Tildy Zoltán bevezető tanulmányával. Sajtó alá rend.: Gáspár László és Zsadányi Oszkár. (Bp., 1947), Kossuth (Szikra-ny.), 816 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal.
22678.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;   Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;   Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.
22679.

Vegyes könyvtétel, 3 db:

Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;

Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;

Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events