Books: History

Number of items: 346

Cantu Caesar: Kor- és betűrendi mutató Cantu Caesar Világtörténelméhez. Kiadja Szent-István-Társulat. Eger, 1877, Érseki Lyc., 2+404 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
22572.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pór Antal: Egyházi beszéd melyet Szent István király ünnepén 1873 augusztus 20-án a budai vártemplomban mondott --., Bp., 1873. Athenaeum. 16p. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel.
22573.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A magyar országgyűlés 1848/49-ben. Szerk.: Szabad György. [Bp., 1998.], KIT Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben.
22574.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
22575.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Felszabadult Hazánk Bp., 1955. Zrínyi katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben bronz plakettel. 293p.
22576.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szakai Tosinobu: A japán kendó története. 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22577.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1848-1849. Centenáris kiállítás. [Budapest], 1948. Történelmi Emlékbizottság (Officina Nyomda és Kiadóvállalat Rt.) 119 + [1] p. + 16 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás. Centenáriumi kiállítási kísérőfüzetünk bemutatja a haladó magyar népi demokrácia szemszögéből értelmezett forradalom és szabadságharc kiállítási anyagát. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
22578.

1848-1849. Centenáris kiállítás.
[Budapest], 1948. Történelmi Emlékbizottság (Officina Nyomda és Kiadóvállalat Rt.) 119 + [1] p. + 16 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás.
Centenáriumi kiállítási kísérőfüzetünk bemutatja a haladó magyar népi demokrácia szemszögéből értelmezett forradalom és szabadságharc kiállítási anyagát.
Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I/1-2. köt. I./1.: Általános rész: Könyvtárak és bibliográfiák. I./2.: Országos jellegű levéltárak és forrásközlések. Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
22579.

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I/1-2. köt. I./1.: Általános rész: Könyvtárak és bibliográfiák. I./2.: Országos jellegű levéltárak és forrásközlések.
Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Erdélyi István (szerk.): Sir Aurel Stein Bibliography 1885-1943. Arcadia Bibliographia Virorum Eruditorum 17. A szerkesztő, Erdélyi István (1931-2020) régész, történész által dedikált példány. Bloomington, 1999, Eurolingua, 68+(4) p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
22580.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ted Olsen: A kelták és a kereszténység. Scolar vallástörténet. Bp., 2004, Scolar. Kiadói papírkötés, lapszéli foltokkal.
22581.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szent-Andrássy Jenő: Újjászületés. Az én '56-om, a te '56-od? Kiadói papírkötés.
22582.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
22583.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events