Books: History Number of items: 346
3487529
22596
522
2200
Books: History
Uwe Bahnsen - James P. O'Donnell: Die Katakombe. Das Ende der Reichskanzlei. Augsburg, 1997., Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3488881
22597
522
Books: History
Vegyes Kossuth Lajossal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Kossuth Lajos iratai 1837. május - 1840. december. Hűtlenségi per, fogság, útkeresés. Sajtó alá rendezte: Pajkossy Gábor. Kossuth Lajos összes munkái VII. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. "Leborulok a nemzet nagysága előtt". A Kossuth-hagyaték. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.; Kossuth Lajos: Uram barátom képviselő úr! (Levél Csanády Sándorhoz). Bemutatja: Rigó László. Kézirattár. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás-melléklettel. Kiadói papírkötés.; Fekete Sándor: Kossuth Lajos. Bp., 1970, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, iskolai ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492231
22598
522
Books: History
Balogh István - Garai János: Világgazdaság mai helyzete... Összeáll.: - -. Bp., 1934, Phönix, (Viktória-ny.), 71 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3504569
22599
522
Books: History
Palaacky, Frantisek: A huszitizmus története. Bp., 1984, Európa. 726p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, volt könyvtári példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3490004
22600
522
Books: History
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3490013
22601
522
Books: History
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos és kora. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3491341
22602
522
Books: History
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin , XV+472p.; Aranyozott kiadói vászonkötés, kopott borító, foltos címlap {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3504453
22603
522
Books: History
Juhász László: A Héttoronytól Kufsteinig: Magyar rabok idegenben Nemzetőr, 1982 + Földy János: Világostól Josephstadtig. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3510216
22604
522
Books: History
Mészáros M. János: Az állatorvos-képzés 1818-tól 2004-ig elhunyt tanárainak és előadóinak sírjai. Bp., 2007, Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Könyvtár, 174+[2] p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3511518
22605
522
Books: History
A magyar térképészet nagyjai: Osiris Kiadó, 2001. Lipinszky János (1766-1826) Mikoviny Sámuel (1700-1750) Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3207376
22606
522
Books: History
Tóth Péter: A miskolci kötélkönyv. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltári Füzetek 22. Miskolc, 1986., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár, VIII+158 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3386286
22607
522
Books: History
Éva Garam: Funde byzantinischer Herkunft in der Awarenzeit vom Ende des 6. bis zum Ende des 7. Jahrhunderts. Bp., 2001. 432p. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house