Braunbuch II: Dimitroff contra Goering. Enthüllungen über die Wahren Brandstifter. Paris, 1934, Carrefour, 462+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber. 99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Henry Picker: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. [Hitler asztali beszélgetése a Führer főhadiszállásán.] Wiesbaden,1983.,VMA-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Traudl Junge: Bis zur Letzten Sunde. Hitlers Sekretärin erzählt ihr Leben. Unter Mitarbeit von Melissa Müller. [Traudl Junge: Az utolsó óráig. Hitler titkárnője elmeséli élettörténetét. Melissa Müller közreműködésével.] München, 2002, Classen. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Der Todeskampf der Reichshauptstadt. [A birodalmi főváros haláltusája.] Hrsg. von Bengt von zur Mühlen unter Mitarbeit von Frank Bauer, Karen Pfundt, Tony Tissier. Berlin-Kleinmachnow, 1994, Chronos. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Wilhelm Löblack: Gauleiter Albert Forster. Der deutschen Angestelltenführer. Hamburg,1934, Verlagsanstalt, 1 t. + 140+2 p.+7 t. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és foltos címképpel.
Alfred Seidl: Der Fall Rudolf Hess 1941-1984. Dokumentation der Verteidigers. München, 1984, Universitas. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
George Morgenstern: Pearl Harbor 1941. Eine amerikanische Katastrophe. Hrsg. und ins Deutsche übertragen von Walter Post. München, 2000, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Max Klüver: War es Hitlers Krieg? Die "Irrtümer" des Geschichtsschreibung über Deutschlands Außenpolitik 1937-1939. Leoni am Starnberger See, 1984., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.