Available for bidding
22583.
Books: History
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Gracza György: Kossuth Lajos élete és működése. Cserépy Árpád, Homicskó A[thanáz], Kiss Lajos, Markt L., Nemes Mihály és Szemlér Mihály rajzaival. Bp., 1893., "Budapest", (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4+230+2 p. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány kijáró lappal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |