https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 346

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
22656.

Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
22657.

Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.): Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.; Graham Spry: Kanada.; Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.
1
22658.

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.):
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.;
Graham Spry: Kanada.;
Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.
1
22659.

Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22660.

J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.
1
22661.

Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22662.

Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.
1
22663.

Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.
1
22664.

Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22665.

Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22666.

Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
22667.

Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment