Books: History

Number of items: 346

Mészáros Ernő: A város peremétől az akadémiáig. Veszprém, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22704.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Die Deutsche Frage. Von Hitler bis heute. Texte und Hinweise hrsg. von Herlmut Sündermann. Leoni am Starnberger See, én., Druffel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22705.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Michae Wortmann: Baldur von Schirach. Hitlers Jugendführer. Köln,1982.,Böchlau. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22706.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető. Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.
22707.

Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető.
Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ludassy Mária: "Valóra váltjuk a filozófia ígéreteit." A francia felvilágosodástól a francia forradalomig. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
22708.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lakatos Pál: A betonba döngölt Magyarország. DEDIKÁLT! Bp.,[2001],Kairosz. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
22709.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Emma Goldman: Living My Life. Vol. I-II. New York, 1970., Dover. Angol nyelven. Emma Goldman (1869-1940) litván születésű amerikai anarchista író és aktivista. Úttörő szerepe volt a 20. század első felében az észak-amerikai és európai anarchista politikafilozófia kialakításában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22710.

Emma Goldman: Living My Life. Vol. I-II. New York, 1970., Dover. Angol nyelven.
Emma Goldman (1869-1940) litván születésű amerikai anarchista író és aktivista. Úttörő szerepe volt a 20. század első felében az észak-amerikai és európai anarchista politikafilozófia kialakításában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&amp;Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22711.

Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22712.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Benke József: Az arabok története. Pécs, é.n., Alexandra. 533 p. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
22713.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ian Wilson: A Biblia: Történelem. Gold Book, 2002. 256p.  Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval
22714.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 411+(1) p. Átkötött, modern egészvászon-kötésben, javításokkal.
22715.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events