Books: History Number of items: 346
3504203
22740
522
Books: History
Radics Géza: Eredetünk és őshazánk. Gondolatok és észrevételek László Gyula professzor a "Kettős Honfoglalás" elmélete körül. hn., 1993, Szerzői. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3504223
22741
522
Books: History
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Ford.: Hideg János. Bp., 1991, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3504224
22742
522
Books: History
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3194496
22743
522
Books: History
Ürögdi György: A fiscus caesaris alapitásához. Antik tanulmányok VII. 4. A szerző, Ürögdi György (1904-1987) által DEDIKÁLT! Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. 61-68 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3413423
22744
522
Books: History
Szemák István: Képek Róma őskorából. Bp., 1895, Nagy Sándor-ny., 2 sztl. lev.+ 73+(1) p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3413607
22745
522
Books: History
Oskar Jäger: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener kongreß bis zur Gegenwart. Zweiter Band 1848-1863. Berlin, 1901, Oswald Seehagen, 1 t. + 583+5 p. + 30 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3413614
22746
522
Books: History
Oskar Jäger: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener kongreß bis zur Gegenwart. Dritter Band 1863-1900. Stuttgart - Leipzig, én.-1899, Deutsche Verlags-Anstalt, 1 t. + 666+6+77 p. + 30 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3415635
22747
522
Books: History
Walter Pater: Görög tanulmányok. Ford.: Kőszegi László. Bp., 1914, MTA,(Hornyánszky Viktor-ny.), 4+324+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, "Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Könyvtára" bélyegzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3433956
22748
522
Books: History
Debreczeni József 2 műve: A 2006-os ősz. 2012, DE. HUkönyv. ; Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3453620
22749
522
Books: History
Dedikált - Bucsay Mihály, Dr: Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben, Budapest, Balás. 1942. A Középdunai Protestantizmus Könyvtára, 3. kötet, Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben Halléban, Jénában és más hét német egyetemen, úti emlékkönyve alapján, kiadói papír kötésben, 52 p., {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3466172
22750
522
Books: History
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon, 282+6 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3470090
22751
522
Books: History
Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house