Books: History

Number of items: 346

22788.

(Anonymus) P. Magister: P. Magister quondam Bele Regis Hungariae notarius Gesta Hungarorum. Partes selectae. Edidit Ladislaus Juhász.
Budapest, 1932. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (Prometheus-nyomda, Szeged). 1 t. (kihajtható címkép) + 31 + [1] p.
Anonymus "Gesta Hungarorum" című regényes honfoglalás-krónikájának, szemelvényes, latin nyelvű kiadása. Az első fedőborítón számozás.
(Fontes Latini ad historiam Hungaricam spectantes. Fasciculus III.)
Fűzve, kiadói borítóban, jó példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
22789.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Kormány a mérlegen. 1990-1994. Bp., 1994., Korridor - Politikai Kutatások Központja. Kiadói papírkötés.
22790.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin, a császárváros regénye. Ford.: ifj. Vajda János. Bp., 1999, Heraldika. Kiadói kartonált papírkötés.
22791.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22792.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22793.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:  Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;  Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;  Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
22794.

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1917 Belügyi Közlöny 2 kötete: 1917. XXII. évf., I. félév., 1-29. sz., XVIII+923 p.; 1917. XXII. évf., II. félév., 30-59. sz., XLIV+925-1892 p.; 1918 XXIII. évf. II. félév, 34-57. sz., 945-1920 p. Bp., 1917-1918,Pesti Könyvnyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült, javított kötésekkel (1917 I. félév., 1918 II. félév), névbejegyzésekkel és bélyegzésekkel, foltos lapokkal.
22795.

1917 Belügyi Közlöny 2 kötete:
1917. XXII. évf., I. félév., 1-29. sz., XVIII+923 p.;
1917. XXII. évf., II. félév., 30-59. sz., XLIV+925-1892 p.;
1918 XXIII. évf. II. félév, 34-57. sz., 945-1920 p.
Bp., 1917-1918,Pesti Könyvnyomda.
Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült, javított kötésekkel (1917 I. félév., 1918 II. félév), névbejegyzésekkel és bélyegzésekkel, foltos lapokkal.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22796.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22797.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
22798.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
22799.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events