Available for bidding
22795.
Books: History
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
1917 Belügyi Közlöny 2 kötete:
1917. XXII. évf., I. félév., 1-29. sz., XVIII+923 p.;
1917. XXII. évf., II. félév., 30-59. sz., XLIV+925-1892 p.;
1918 XXIII. évf. II. félév, 34-57. sz., 945-1920 p.
Bp., 1917-1918,Pesti Könyvnyomda.
Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült, javított kötésekkel (1917 I. félév., 1918 II. félév), névbejegyzésekkel és bélyegzésekkel, foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |