Available for bidding
22772.
Books: History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 HUF
Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |