Art-ceramics

Number of items: 248

1944 Városlőd 4 darab tárgy, sérüléssel.
14735.

4 000 HUF

Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm
14736.

10 000 HUF

Stilizált kakas kétszájú váza. Sorszámozott, 19x14 cm
14737.

2 800 HUF

Art deco söröskorsó, hibátlan (tűzhibával), m: 13,5 cm
14738.

500 HUF
1,36
1,56

Antik keménygipsz dísztál pár, az Iparművészeti Múzeum és az Opera ábrázolásával, sérüléssel, d: 20 cm
14739.

1 000 HUF
11

Komlós Kerámia fiú kecskével. Feje ragasztott, jelzett, 28x20 cm
14740.

4 000 HUF

14741.

38 000 HUF
102,98
118,75

14742.

10 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm
14743.

48 000 HUF
130,08
150,00

Retro német vérvörös kaspó, kis kopással, d: 15 cm, m: 13 cm
14744.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hummel virágos kulacs dugóval, mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 21 cm
14745.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
14746.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF