Art-ceramics

Number of items: 248

Városlőd 6 darab pöttyös tányér, jelzett, kis kopással, d: 20 cm
14723.

3 000 HUF

Ezüstszínű gyertyatartó, hibátlan, m: 14 cm
14724.

2 400 HUF

Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi 1986. Kis pattogzással, m: 37 cm
14725.

60 000 HUF
162,60
187,50

Jelzett iparművész váza, mázkopással, m: 15,5 cm
14726.

2 800 HUF

3 db kerámia edényke, mázas j.n. 25 cm
14727.

1 800 HUF

2 db jelzett iparművész mázas kerámia tényér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm
14728.

5 000 HUF

Kerámia fali puttó, 17x15 cm
14729.

Kerámia fali puttó, 17x15 cm

3 200 HUF
8,67
10,00

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
14730.

10 000 HUF

Humoros bögre, benne béka figurával, m: 9,5 cm
14731.

2 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 14 cm
14732.

3 600 HUF
9,76
11,25

Reguly Antal: Városmintás dísztál. Kis kopással, d: 27 cm
14733.

4 600 HUF
12,47
14,38

Bogdán M. jelzéssel: Lány kukoricával. cca 1930, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, m: 17,5 cm
14734.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF