Art-ceramics

Number of items: 248

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, m: 24,5 cm
14747.

2 400 HUF

14748.

12 000 HUF

Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
14749.

3 000 HUF

Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
14750.

100 HUF
0,27
0,31

14751.

15 000 HUF
40,65
46,88

Iparművész kancsó, hibátlan, m: 19 cm
14752.

2 800 HUF

Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm
14753.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
14754.

1 600 HUF

14755.

100 HUF
0,27
0,31

14756.

3 000 HUF

Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
14757.

3 800 HUF
10,30
11,88

Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
14758.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF