Art-ceramics
Number of items: 248
3470795
14747
518
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, m: 24,5 cm
2 400 HUF
3438970
14748
518
Art-ceramics
12 000 HUF
3444552
14749
518
Art-ceramics
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
3 000 HUF
3437569
14750
518
100
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
3446170
14751
518
15000
Art-ceramics
15 000 HUF
3432210
14752
518
Art-ceramics
Iparművész kancsó, hibátlan, m: 19 cm
2 800 HUF
3304538
14753
518
4800
Art-ceramics
Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm
4 800 HUF
3454486
14754
518
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
1 600 HUF
3437570
14755
518
100
Art-ceramics
3447784
14756
518
Art-ceramics
3 000 HUF
3445685
14757
518
3800
Art-ceramics
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
3 800 HUF
3309172
14758
518
500
Art-ceramics
Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m