Art-ceramics

Number of items: 248

Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm
14783.

3 000 HUF

Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
14784.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
14785.

3 000 HUF

Fehérmázas iparművész ikebana, 16x15 cm
14786.

2 600 HUF
7,05

Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm
14787.

3 000 HUF

Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
14788.

2 800 HUF

Reguly váza és tál, váza kis sérüléssel és jelzett, m: 27 cm alatt.
14789.

1 800 HUF

Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
14790.

1 600 HUF

Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm
14791.

1 600 HUF

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm
14792.

2 400 HUF

Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm
14793.

1 000 HUF

Beres István horpasztott testű váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
14794.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF