Art-ceramics

Number of items: 248

Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. második fele - vége. Kavicsolt felületű fekete kerámia, m: 32 cm
14711.

8 000 HUF

Szécsi Jolán: 3 darab hózentrógeres figura, jelzett, kopással, m: 11 cm
14712.

3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész kínáló falitál. Jelzés nélkül, hibátlan, 31x23 cm
14713.

4 000 HUF

Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm
14714.

3 000 HUF

14715.

15 000 HUF
40,65
46,88

Art deco kisváza, m: 9 cm
14716.

Art deco kisváza, m: 9 cm

1 000 HUF

cca 1920 Mezőtúri váza, mázkopással, m: 11 cm
14717.

2 800 HUF

Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
14718.

2 800 HUF

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 24,5 cm
14719.

3 200 HUF
8,67
10,00

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 25 cm
14720.

2 800 HUF

Kovács Gyula (1945-2004): Oroszlán. Jelzés nélkül, zsűri címkével, mázas kerámia, kis felületi sérülésekkel, 21x18 cm
14721.

4 000 HUF

1989-1990 Alföldi Porcelángyár 2 darab csempenaptár, 15x15 cm
14722.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF