Art-ceramics Number of items: 248
3438709
14711
518
Art-ceramics
Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. második fele - vége. Kavicsolt felületű fekete kerámia, m: 32 cm
8 000 HUF
3466609
14712
518
3200
Art-ceramics
Szécsi Jolán: 3 darab hózentrógeres figura, jelzett, kopással, m: 11 cm
3 200 HUF
3465541
14713
518
Art-ceramics
Iparművész kínáló falitál. Jelzés nélkül, hibátlan, 31x23 cm
4 000 HUF
3470002
14714
518
Art-ceramics
Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm
3 000 HUF
3444550
14715
518
15000
Art-ceramics
15 000 HUF
3471417
14716
518
Art-ceramics
Art deco kisváza, m: 9 cm
1 000 HUF
3473435
14717
518
Art-ceramics
cca 1920 Mezőtúri váza, mázkopással, m: 11 cm
2 800 HUF
3470602
14718
518
Art-ceramics
Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
2 800 HUF
3470797
14719
518
3200
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 24,5 cm
3 200 HUF
3470798
14720
518
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 25 cm
2 800 HUF
3421476
14721
518
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Oroszlán. Jelzés nélkül, zsűri címkével, mázas kerámia, kis felületi sérülésekkel, 21x18 cm
4 000 HUF
3465733
14722
518
3400
Art-ceramics
1989-1990 Alföldi Porcelángyár 2 darab csempenaptár, 15x15 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house