Art-ceramics Number of items: 248
3485845
14687
518
Art-ceramics
Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm
2 600 HUF
3484940
14688
518
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat olaj tartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel 27 cm
6 000 HUF
3488445
14689
518
Art-ceramics
Iparművész dísztál, jelzett, d: 20,5 cm
2 000 HUF
3489700
14690
518
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
3 000 HUF
3490369
14691
518
Art-ceramics
Szilágyi kos alakú só- és borsszóró pár, jelzett, m: 12 cm alatt
3 600 HUF
3489247
14692
518
Art-ceramics
Vizeskorsó. cca 1900, sérült, m: 18 cm
2 000 HUF
3490169
14693
518
Art-ceramics
M Kiss Katalin: virágmintás fali plakett. Samottos kerámia, jelzett, 19,5x10 cm
4 000 HUF
3466497
14694
518
Art-ceramics
Olasz kakasmintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
2 400 HUF
3469681
14695
518
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza és tál, hibátlan, m: 30,5 cm, d: 14 cm
3 600 HUF
3465191
14696
518
Art-ceramics
Férfi arc kerámia falidísz, 21x16 cm
3 000 HUF
3444547
14697
518
Art-ceramics
Tóvölgyi Katalin (1948-) Váza. ölelkező alakokkal. Kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan 36 cm /// Katalin Tóvölgyi (1948-): Vase with Embracing Figures. Hand-painted ceramic, signed, flawless, height: 36 cm.
20 000 HUF
3465505
14698
518
Art-ceramics
Komlós Kerámia Budapest gyermekfigurás könyvtámasz, jelzett, felületi sérüléssel, 15x15 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house