Art-ceramics

Number of items: 248

Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm
14687.

2 600 HUF
7,05

Habán múzeumi másolat olaj tartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel 27 cm
14688.

6 000 HUF

Iparművész dísztál, jelzett, d: 20,5 cm
14689.

2 000 HUF

Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
14690.

3 000 HUF

Szilágyi kos alakú só- és borsszóró pár, jelzett, m: 12 cm alatt
14691.

3 600 HUF
9,76
11,25

Vizeskorsó. cca 1900, sérült, m: 18 cm
14692.

2 000 HUF

M Kiss Katalin: virágmintás fali plakett. Samottos kerámia, jelzett, 19,5x10 cm
14693.

4 000 HUF

Olasz kakasmintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
14694.

2 400 HUF

Pesthidegkúti váza és tál, hibátlan, m: 30,5 cm, d: 14 cm
14695.

3 600 HUF
9,76
11,25

Férfi arc kerámia falidísz, 21x16 cm
14696.

3 000 HUF

Tóvölgyi Katalin (1948-) Váza. ölelkező alakokkal. Kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan 36 cm /// Katalin Tóvölgyi (1948-): Vase with Embracing Figures. Hand-painted ceramic, signed, flawless, height: 36 cm.
14697.

20 000 HUF
54,20
62,50

Komlós Kerámia Budapest gyermekfigurás könyvtámasz, jelzett, felületi sérüléssel, 15x15 cm
14698.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF