Art-ceramics

Number of items: 248

Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, belül is mázas, alján apró lepattanással 36 cm
14612.

6 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Többszínű mázzal fedett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Vase. Ceramic covered with multicolored glaze, signed, flawless, height: 17 cm.
14613.

16 000 HUF
43,36
50,00

Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
14614.

6 000 HUF

14615.

60 000 HUF
162,60
187,50

14616.

22 000 HUF
59,62
68,75

14617.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kántor és Kun Gazda Karcag 3 darab kerámia tárgy, felületi sérülésekkel, m: 23 cm
14618.

6 000 HUF

Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
14619.

5 000 HUF

Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
14620.

5 000 HUF

Aratókorsó. Alföld, 20. sz. közepe, mázhibával, m: 24 cm
14621.

3 800 HUF
10,30
11,88

Modra kerámia falitál, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 19 cm
14622.

2 400 HUF

2 db tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
14623.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF