Art-ceramics
Number of items: 248
3489505
14612
518
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, belül is mázas, alján apró lepattanással 36 cm
6 000 HUF
3429539
14613
518
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Többszínű mázzal fedett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Vase. Ceramic covered with multicolored glaze, signed, flawless, height: 17 cm.
16 000 HUF
3469433
14614
518
Art-ceramics
Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
6 000 HUF
3455445
14615
518
60000
Art-ceramics
60 000 HUF
3449678
14616
518
22000
Art-ceramics
22 000 HUF
3451520
14617
518
Art-ceramics
20 000 HUF
3490356
14618
518
Art-ceramics
Kántor és Kun Gazda Karcag 3 darab kerámia tárgy, felületi sérülésekkel, m: 23 cm
6 000 HUF
3484602
14619
518
Art-ceramics
Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
5 000 HUF
3489848
14620
518
Art-ceramics
Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
5 000 HUF
3485904
14621
518
3800
Art-ceramics
Aratókorsó. Alföld, 20. sz. közepe, mázhibával, m: 24 cm
3 800 HUF
3487436
14622
518
Art-ceramics
Modra kerámia falitál, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 19 cm
2 400 HUF
3489690
14623
518
Art-ceramics
2 db tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m