Art-ceramics Number of items: 248
3485772
14600
518
120000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Pásztorfiú bottal. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:23 cm
120 000 HUF
3493097
14601
518
60000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Madár. Részben mázas kerámia, jelzett, minimális kopással 10x11,5 cm
60 000 HUF
3483781
14602
518
60000
Art-ceramics
6 darab német figurális díszítésű reneszánsz kályhacsempe. cca 17-19.sz., plasztikus figurális díszítéssel, sérüléssel, hiánnyal, restaurált darabokkal, 50x22 cm, 50x19 cm, 50x14 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
60 000 HUF
3485490
14603
518
40000
Art-ceramics
Nagyméretű főnixmadaras kaspó. Eichwald, 19. sz. festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) sérült, restaurált, m:54 cm, sz: 45 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁRVÉTEL)
40 000 HUF
3491570
14604
518
36000
Art-ceramics
Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
36 000 HUF
3485482
14605
518
30000
Art-ceramics
Amphora ausztriai nagy méretű kerámia virágváza, asztali dísz. Gyerekek szamárral. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 40x29 cm
30 000 HUF
3491366
14606
518
24000
Art-ceramics
Krajtsovits Margit (1936): Vénusz születése Samottos kerámia falidísz, égetett magastüzü mázzal. Jelzett 29x29 cm
24 000 HUF
3490162
14607
518
Art-ceramics
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza, kék alapon ugrasztott mázzal, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
18 000 HUF
3490163
14608
518
15000
Art-ceramics
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos kínáló, jelzett, hibátlan, 35x16 cm
15 000 HUF
3488519
14609
518
Art-ceramics
Andresz János: Sárkány. Jelzett, hibátlan, 15x14 cm
12 000 HUF
3490621
14610
518
Art-ceramics
Bod Éva (1924 - 2004): Madármintás dísztál, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
12 000 HUF
3489259
14611
518
Art-ceramics
Korsó. Fonott javítással, Dél-Alföld, cca 19. sz. második fele, m: 29 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house