Art-ceramics

Number of items: 248

Kovács Margit (1902-1977): Pásztorfiú bottal. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:23 cm
14600.

120 000 HUF
325,20
375,00

Kovács Margit (1902-1977): Madár. Részben mázas kerámia, jelzett, minimális kopással 10x11,5 cm
14601.

60 000 HUF
162,60
187,50

6 darab német figurális díszítésű reneszánsz kályhacsempe. cca 17-19.sz., plasztikus figurális díszítéssel, sérüléssel, hiánnyal, restaurált darabokkal, 50x22 cm, 50x19 cm, 50x14 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
14602.

60 000 HUF
162,60
187,50

Nagyméretű főnixmadaras kaspó. Eichwald, 19. sz. festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) sérült, restaurált, m:54 cm, sz: 45 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁRVÉTEL)
14603.

40 000 HUF
108,40
125,00

14604.

36 000 HUF
97,56
112,50

Amphora ausztriai nagy méretű kerámia virágváza, asztali dísz. Gyerekek szamárral. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 40x29 cm
14605.

30 000 HUF
81,30
93,75

Krajtsovits Margit (1936): Vénusz születése Samottos kerámia falidísz, égetett magastüzü mázzal. Jelzett 29x29 cm
14606.

24 000 HUF
65,04
75,00

Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza, kék alapon ugrasztott mázzal, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
14607.

18 000 HUF
48,78
56,25

Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos kínáló, jelzett, hibátlan, 35x16 cm
14608.

15 000 HUF
40,65
46,88

Andresz János: Sárkány. Jelzett, hibátlan, 15x14 cm
14609.

12 000 HUF
14

Bod Éva (1924 - 2004): Madármintás dísztál, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
14610.

12 000 HUF

Korsó. Fonott javítással, Dél-Alföld, cca 19. sz. második fele, m: 29 cm
14611.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF