14602.
Art-ceramics
60 000 HUF
6 darab német figurális díszítésű reneszánsz kályhacsempe. cca 17-19.sz., plasztikus figurális díszítéssel, sérüléssel, hiánnyal, restaurált darabokkal, 50x22 cm, 50x19 cm, 50x14 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!