Art-ceramics

Number of items: 248

3 darab köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 19 cm alatt
14699.

2 600 HUF
7,05

cca 1940 Karlsruhe Majolika fali maszk dísz, jelzett, kis kopással, 18x12 cm
14700.

4 400 HUF
11,92
13,75

7 darab görög poháralátét, d: 9 cm
14701.

2 400 HUF

Bodrogkeresztúri irizáló felületű váza, m: 25 cm
14702.

1 200 HUF

Iparművész vonalazott váza, m: 21,5 cm
14703.

1 600 HUF

Josef Strnact 2 darab plasztikus vármintás dísztányér. Jelzett, kis kopással, d: 32 cm
14704.

12 000 HUF

Horváth kerámia madaras fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm
14705.

3 000 HUF

14706.

40 000 HUF
108,40
125,00

Retro kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm
14707.

3 600 HUF
9,76
11,25

Lovas faliplakett, engóbozott kerámia, kis pattogzással, 24x18 cm
14708.

3 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Türkizes váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Turquoise Vase. Signed, flawless, height: 14.5 cm.
14709.

22 000 HUF
59,62
68,75

MG kerámia spanyol kerámia dísztál. Római viadukt ábrázolással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
14710.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF