Art-ceramics

Number of items: 248

Gunnar Nylund (1904-1997) Svédország, mázas kerámia tál, jelzett, hibátlan d: 19 cm
14663.

6 000 HUF

Hódmezővásárhelyi antik kerámia váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan XIX. sz. 25 cm
14664.

18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm
14665.

1 600 HUF

Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
14666.

2 800 HUF

Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm
14667.

1 600 HUF

Vizes kancsó. mázas cserép, kézzel festett, 19 sz. Kopással 19 cm
14668.

5 000 HUF

Német fajansz, kaspó, díszváza kézzel festett, hiányos, restaurált, jelzés nélkül 18x21 cm
14669.

4 000 HUF

Vizes korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
14670.

4 000 HUF

Mázas kerámia butella, kis mázhibával, m: 13 cm
14671.

2 000 HUF

B jelzéssel iparművész váza. Hibátlan, m: 20 cm
14672.

3 000 HUF

Fedeles fazék. Nem hozzávaló fedéllel, Mázas kerámia, kézzel festett, sérült, repedt, 30 cm
14673.

4 000 HUF

Hoffer Ildikó: Betlehem, mázas kerámia, , jelzés nélkül, hibátlan 21 cm
14674.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF