Art-ceramics
Number of items: 248
3489820
14663
518
Art-ceramics
Gunnar Nylund (1904-1997) Svédország, mázas kerámia tál, jelzett, hibátlan d: 19 cm
6 000 HUF
3484772
14664
518
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi antik kerámia váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan XIX. sz. 25 cm
18 000 HUF
3484404
14665
518
Art-ceramics
Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm
1 600 HUF
3490444
14666
518
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
2 800 HUF
3484423
14667
518
Art-ceramics
Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm
1 600 HUF
3489821
14668
518
Art-ceramics
Vizes kancsó. mázas cserép, kézzel festett, 19 sz. Kopással 19 cm
5 000 HUF
3485473
14669
518
Art-ceramics
Német fajansz, kaspó, díszváza kézzel festett, hiányos, restaurált, jelzés nélkül 18x21 cm
4 000 HUF
3489837
14670
518
Art-ceramics
Vizes korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
4 000 HUF
3491590
14671
518
Art-ceramics
Mázas kerámia butella, kis mázhibával, m: 13 cm
2 000 HUF
3490760
14672
518
Art-ceramics
B jelzéssel iparművész váza. Hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
3488780
14673
518
Art-ceramics
Fedeles fazék. Nem hozzávaló fedéllel, Mázas kerámia, kézzel festett, sérült, repedt, 30 cm
4 000 HUF
3492987
14674
518
Art-ceramics
Hoffer Ildikó: Betlehem, mázas kerámia, , jelzés nélkül, hibátlan 21 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m