Art-ceramics

Number of items: 248

Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm
14795.

2 400 HUF

Somogyi Árpád (1926-2008): Férfi büszt. Mázas kerámia, sérülésekkel, javított, jelzett, m: 13 cm
14796.

8 000 HUF

Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm
14797.

2 400 HUF

2 darab gorzafalvai korsó, m: 16 cm
14798.

2 600 HUF
7,05

Mihály Béla korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
14799.

2 800 HUF

Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt
14800.

4 000 HUF

Beres István szárazvirág tál, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm
14801.

3 000 HUF

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 16,5 cm
14802.

3 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Férfi két edénnyel. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
14803.

12 000 HUF

Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm
14804.

2 400 HUF

Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
14805.

1 400 HUF

Pesthidegkút modernista kínáló asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, d: 28 cm
14806.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF