Art-ceramics
Number of items: 248
3379728
14807
518
Art-ceramics
Rerto kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25 cm
2 400 HUF
3382714
14808
518
3200
Art-ceramics
Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm
3 200 HUF
3373127
14809
518
Art-ceramics
2 darab kerámia váza, közte zsűrizett és gorzafalvi köcsög m: 21 cm alatt
2 600 HUF
3384795
14810
518
500
Art-ceramics
Retro német faág mintás füles váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3279388
14811
518
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
2 400 HUF
3384828
14812
518
500
Art-ceramics
cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm
3279383
14813
518
Art-ceramics
Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm
2 000 HUF
3320748
14814
518
Art-ceramics
Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm
1 600 HUF
3362185
14815
518
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
1 600 HUF
3362266
14816
518
3200
Art-ceramics
KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
3 200 HUF
3364520
14817
518
Art-ceramics
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
2 400 HUF
3361852
14818
518
Art-ceramics
Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m