Books: History

Number of items: 428

Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Az előszót írta: Erdei Ferenc. Magyar Történelmi Társulat és Hazafias Népfront Könyvtára 1-2. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront, 295 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos, szakadt borítóval.
19788.

Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Az előszót írta: Erdei Ferenc.
Magyar Történelmi Társulat és Hazafias Népfront Könyvtára 1-2. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront, 295 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos, szakadt borítóval.

1 600 HUF

Moravcsik Gyula: Szent László leánya és a bizánci Pantokrator-monostor Bp., 1923, 84p 4t. átkötött papírkötésben
19789.

2 000 HUF

Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel
19790.

2 000 HUF

19791.

2 000 HUF

19792.

2 000 HUF

Szilády Áron és Szilágyi Sándor (szerk.) Név - és tárgymutató a Török-magyarkori államokmánytár I.-VII. kötetekhez. Bp., 1874. Hoffmann és Molnár. 92p. Félvászon kötésben
19793.

2 000 HUF

19794.

2 000 HUF

Hóman Bálint: A magyar történetirás első korszaka. Pécs, 1923. Dunántúl 30p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
19795.

2 000 HUF

19796.

2 000 HUF

Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben. Honismertető album I-II. Békéscsaba, (1989, Helikon - Közgazdasági és Jogi kiadó). Kiadói félvászon-kötés, reprint.
19797.

2 000 HUF

19798.

2 000 HUF

19799.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF