Books: History Number of items: 428
3467109
19788
518
Books: History
Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Az előszót írta: Erdei Ferenc. Magyar Történelmi Társulat és Hazafias Népfront Könyvtára 1-2. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront, 295 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos, szakadt borítóval.
1 600 HUF
3467774
19789
518
Books: History
Moravcsik Gyula: Szent László leánya és a bizánci Pantokrator-monostor Bp., 1923, 84p 4t. átkötött papírkötésben
2 000 HUF
3467801
19790
518
Books: History
Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel
2 000 HUF
3467807
19791
518
Books: History
Féja Géza: Kurucok. Magyarok Könyvtára. Bp.,(1939),MEFHOSZ. Kiadói papírkötés, 46p. felvágatlan
2 000 HUF
3467810
19792
518
Books: History
2 000 HUF
3467839
19793
518
Books: History
Szilády Áron és Szilágyi Sándor (szerk.) Név - és tárgymutató a Török-magyarkori államokmánytár I.-VII. kötetekhez. Bp., 1874. Hoffmann és Molnár. 92p. Félvászon kötésben
2 000 HUF
3467920
19794
518
Books: History
Chronik 1940. Tag für Tag in Wort und Bild. Dortmund, 1989, Chronik Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3468306
19795
518
Books: History
Hóman Bálint: A magyar történetirás első korszaka. Pécs, 1923. Dunántúl 30p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
2 000 HUF
3468645
19796
518
Books: History
Richard M. Gusenberg - Dietmar Meyer: Die dreißiger Jahre. Mit einem Essay von Johannes Gross. Frankfurt-Berlin-Wien, 1970, Ullstein. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
3469043
19797
518
Books: History
Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben. Honismertető album I-II. Békéscsaba, (1989, Helikon - Közgazdasági és Jogi kiadó). Kiadói félvászon-kötés, reprint.
2 000 HUF
3469562
19798
518
Books: History
2 000 HUF
3469611
19799
518
Books: History
Bruckner Éva: Bruckner Győző művelődés-, jog- és egyháztörténész. Barót, 2016, Tortoma Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Dedikált
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house