Books: History

Number of items: 428

Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19764.

2 200 HUF
5,96
6,88

19765.

2 200 HUF
5,96
6,88

Stadler Frieda: Funchaltól Brüsszelig. Lequeitio királyi családunk életében. Bp., [1930], Pallas-ny., 85 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, az utolsó lap hiányzik.
19766.

2 200 HUF
5,96
6,88

Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
19767.

2 200 HUF
5,96
6,88

19768.

2 000 HUF

Huszár Tibor - Szabó János: Restauráció vagy kiigazítás. A kádári represszió intézményesülése 1956-1962. 1999, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19769.

2 000 HUF

Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19770.

2 000 HUF

Dr. Blasszauer Róbert (szerk.): Az Ihnetov munkanaplója. Vitéz Béldy Alajos vezérezredes Hadtörténelmi Levéltárban őrzött irataiból 1941-1943. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19771.

2 000 HUF

A Magyar Korona országai külkereskedelmi forgalmának havi eredményei. 1906. január-december. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1906, "Pátria"-ny. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként sérült lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
19772.

1 000 HUF

19773.

2 000 HUF

Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le sang des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. DEDIKÁLT! Paris / Budapest, Varga / Tóbiás. Kiadói papírkötés.
19774.

2 000 HUF

Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Tildy Zoltán bevezető tanulmányával. Sajtó alá rend.: Gáspár László és Zsadányi Oszkár. (Bp., 1947), Kossuth (Szikra-ny.), 816 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal.
19775.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF