https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 428

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19920.

Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-45. Bp., 1989., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19921.

Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-45. Bp., 1989., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
1
 
Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19922.

Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19923.

Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
19924.

Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Gy. Káldy-Nagy (editor) The muslim east (Studies in honour of Julius Germanus)   Loránd Eötvös University, 1974. 264p. XIII. t. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1
19925.

Gy. Káldy-Nagy (editor) The muslim east (Studies in honour of Julius Germanus) Loránd Eötvös University, 1974. 264p. XIII. t. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
1
19926.

Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.

 
The item is not available
Starting price:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Number of bids:
0
 
Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
19927.

Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

 
The item is not available
Starting price:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment