Books: History

Number of items: 428

19908.

1 000 HUF

19909.

1 000 HUF

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben
19910.

1 000 HUF

Kormány a mérlegen. 1990-1994. Bp., 1994., Korridor - Politikai Kutatások Központja. Kiadói papírkötés.
19911.

800 HUF

Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin, a császárváros regénye. Ford.: ifj. Vajda János. Bp., 1999, Heraldika. Kiadói kartonált papírkötés.
19912.

800 HUF

19913.

1 000 HUF

19914.

1 000 HUF

Meisner, Heinrich Otto: Újkori oklevél- és irattan. (Kézirat.) Bp., 1954, Levéltárak Országos Központja, 110 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
19915.

1 000 HUF

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19916.

900 HUF
2,44
2,81

19917.

800 HUF

19918.

800 HUF

19919.

(Anonymus) P. Magister: P. Magister quondam Bele Regis Hungariae notarius Gesta Hungarorum. Partes selectae. Edidit Ladislaus Juhász.
Budapest, 1932. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (Prometheus-nyomda, Szeged). 1 t. (kihajtható címkép) + 31 + [1] p.
Anonymus "Gesta Hungarorum" című regényes honfoglalás-krónikájának, szemelvényes, latin nyelvű kiadása. Az első fedőborítón számozás.
(Fontes Latini ad historiam Hungaricam spectantes. Fasciculus III.)
Fűzve, kiadói borítóban, jó példány.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF