Books: History

Number of items: 428

19836.

2 000 HUF

Paget, John: Magyarország és Erdély. Bp., Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19837.

2 000 HUF

19838.

1 800 HUF

Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet. A bevezető tanulmányt írta, a dokumentumokat válogatta, és a jegyzeteket készítette: Ránki György. Ford.: Soltész Gáspár. Tények és Tanúk. Bp.,1983., Magvető. + Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19839.

1 800 HUF

A Magyar Királyi Országos Levéltár Diplomatikai Osztályában őrzött pecsétek mutatója. 12 fénynyomatú táblával. Budapest, 1889. Országos Levéltár - Athenaeum Rt. ny. 38 p. + 12 t. Egyetlen kiadás. A címlapon, a belív néhány oldalán és néhány táblán régi gyűjteményi bélyegzés. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Könyvtári duplum. Poss.: M. Kir. Igazságügyi Ministerium könyvtára; Pesterzsébeti Múzeum gyűjteménye. Kissé sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel, a gerincen és az első kötéstáblán egykori katalóguscímkékkel.
19840.

A Magyar Királyi Országos Levéltár Diplomatikai Osztályában őrzött pecsétek mutatója. 12 fénynyomatú táblával.
Budapest, 1889. Országos Levéltár - Athenaeum Rt. ny. 38 p. + 12 t. Egyetlen kiadás.
A címlapon, a belív néhány oldalán és néhány táblán régi gyűjteményi bélyegzés. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Könyvtári duplum.
Poss.: M. Kir. Igazságügyi Ministerium könyvtára; Pesterzsébeti Múzeum gyűjteménye.
Kissé sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel, a gerincen és az első kötéstáblán egykori katalóguscímkékkel.

1 800 HUF

Das ungarische Unterrichtswesen in den Studienjahren 1884-85 und 1885-86. Auszug aus dem XV. Jahresbericht des k. ung. Ministers für Cultus und Unterricht. Bp., 1887, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+304 p. Német nyelven. Korabeli, aranyozott egészvászon-kötésben.
19841.

500 HUF
1,36
1,56

Takáts Sándor: Szegény magyarok. Bp., [1927]. Genius, (Korvin-ny.), 499+1 p. Első kiadás. Bekötött papírborítóval. Átkötött félvászon-kötésben.
19842.

1 800 HUF

Scherr, Johannes: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Kulturgeschichtlich geschildert von - - . Stuttgart, é.n. (cca 1880), W. Spemann. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19843.

1 800 HUF

19844.

1 800 HUF

Debreczeni József 2 műve: A 2006-os ősz. 2012, DE. HUkönyv. ; Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
19845.

1 400 HUF

19846.

1 800 HUF

19847.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF