Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet. A bevezető tanulmányt írta, a dokumentumokat válogatta, és a jegyzeteket készítette: Ránki György. Ford.: Soltész Gáspár. Tények és Tanúk. Bp.,1983., Magvető. + Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
A Magyar Királyi Országos Levéltár Diplomatikai Osztályában őrzött pecsétek mutatója. 12 fénynyomatú táblával. Budapest, 1889. Országos Levéltár - Athenaeum Rt. ny. 38 p. + 12 t. Egyetlen kiadás. A címlapon, a belív néhány oldalán és néhány táblán régi gyűjteményi bélyegzés. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Könyvtári duplum. Poss.: M. Kir. Igazságügyi Ministerium könyvtára; Pesterzsébeti Múzeum gyűjteménye. Kissé sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel, a gerincen és az első kötéstáblán egykori katalóguscímkékkel.
Das ungarische Unterrichtswesen in den Studienjahren 1884-85 und 1885-86. Auszug aus dem XV. Jahresbericht des k. ung. Ministers für Cultus und Unterricht. Bp., 1887, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+304 p. Német nyelven. Korabeli, aranyozott egészvászon-kötésben.
Scherr, Johannes: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Kulturgeschichtlich geschildert von - - . Stuttgart, é.n. (cca 1880), W. Spemann. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.