Books: History

Number of items: 428

Esze Tamás: II. Rákóczi Ferenc tiszántúli hadjárata   Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 1951. 92p. Kiadói papírborítóval + Szabad Föld téli estél: Vezérfonal Esze Tamás c. előadáshoz. 12p.
19848.

1 800 HUF

Wolfgang Fleischer: Unternehmen Barbarossa 1941. Wölfersheim-Berstadt, 1998, Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19849.

1 800 HUF

Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon, 282+6 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19850.

1 400 HUF

Bogár Ildikó: Nyolcszázezer. Elhallgatott történelem - interjúk a Gulág túlélőivel. Bp., 2016, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19851.

1 400 HUF

Descroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19852.

1 800 HUF

Szakály Ferenc (szerk.): Buda visszafoglalásának emlékezete 1686. Bibliotheca Historica. Bp., 1986, Európa. Somogyi Győző rajzaival, Gyarmathy László fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19853.

1 800 HUF

Mehring, Franz: Marx Károly élete. Ford.: Rab Pál. Bp., 1925, Népszava ("Világosság"-ny.), 573+(3) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopással, előzéklap beszakadva de jó példány
19854.

1 600 HUF

19855.

800 HUF

19856.

500 HUF
1,36
1,56

Lukinich Imre: A History of Hungary in Biographical Sketches. Bp.-London, 1937, George Vajna & Co. - Simpkin Marshall Ltd., 224 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19857.

500 HUF
1,36
1,56

1999 Történeti Tanulmányok VII. Debrecen, 1999, KLTE. Kiadói papírkötés. + 2013 Történeti Muzeológiai Szemle 12. Bp., 2013, Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés.
19858.

500 HUF
1,36
1,56

19859.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF