Books: History

Number of items: 428

19776.

500 HUF
1,36
1,56

Neue Wege Zur Antike I. Berlin - Leipzig,(1926.) B. G. Teubner, 71+3 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19777.

500 HUF
1,36
1,56

19778.

800 HUF

Bolgár Elek: A németek magyarországi politikája titkos német diplomáciai okmányokba. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított és részben pótolt címlappal.
19779.

2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;   Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;   Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.
19780.

Vegyes könyvtétel, 3 db:

Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;

Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;

Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.

2 000 HUF

A világ népeinek mítoszai I-II. Orosz nyelvű kiadás. 1980. Kiadói egészvászon kötés, jó állaptoban.
19781.

2 000 HUF

Bagyinszki Zoltán: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven.191p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19782.

2 000 HUF

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, laza kötés
19783.

2 000 HUF

Az 1884-dik évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyülés képviselőházának naplója. VII kötet. Szerk.: P. Szathmáry Károly. Hiteles kiadás. Pest, 1886, Pesti könyvnyomda. 398p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
19784.

1 600 HUF

Széchenyi István - Wesselényi Miklós: Feleselő naplók. Bp., Helikon. + Széchenyi István: Napló. 1982, Gondolat. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
19785.

2 000 HUF

Duby, George: L'Europe au Moyen-Age. [Európa a középkorban.] 1994, Flammarion. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
19786.

1 600 HUF

Haynal Kornél: Egy halott feltámasztása. [A fasizmus újraéledése Nyugat-Németországban]. ,,Mi van a nagyvilágban?" külpolitikai füzetsorozat 58. sz. Bp., 1958, Országos Béketanács, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés
19787.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF