Books: History

Number of items: 428

19752.

2 200 HUF
5,96
6,88

19753.

1 000 HUF

19754.

1 000 HUF

19755.

1 000 HUF

19756.

1 000 HUF

19757.

1 000 HUF

19758.

1 000 HUF

19759.

1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:  Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;  Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;  Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
19760.

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:

800 HUF

19761.

2 200 HUF
5,96
6,88

19762.

2 200 HUF
5,96
6,88

Jakob Schmitz: Historische Wertpapiere. Das Handbuch für Sammler und Liebhaber alter Aktien und Anleihen. Düsseldorf-Wien, 1982, Econ Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19763.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF