Pethő Sándor: A magyar Capitoliumon. A magyar királyeszme a Duna völgyében. Bp., 1932, Gellért Könyvkiadóvállalat (Pápai Ernő-ny.), 87+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, szamárfüles lapokkal
Bartha Dénes, Oroszi Sándor: Itt tó van a Tátra ölén... (Erdésztörténeti közlemények XII.) Bp.-Sopron, 1994, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói papírkötés. Dedikált
Martin Kaule: Ostseeküste 1933-1945. Der historische reiseführer. [Balti-tenger partvidéke 1933-1945. Történelmi útikalauz.] Berlin,2009,Ch. Links Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Jean-Michel Charlier - Jacques de Launay: Eva Hitler. geb. Braun. Die führenden Frauen des Dritten Reiches. [Eva Hitler, született Braun. A Harmadik Birodalom vezető női tagjai.] Essen, én.,Magnus. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Helmut Gordon: Es Spricht: Der Führer. Hitlers Antwort an F. D. Roosevelt vom 28. April 1939. HIntergrund - Analyse - Kritik. [Megszólal: A Führer. Hitler válasza F. D. Rooseveltnek, 1939. április 28. Háttér - Elemzés - Kritika.] Leoni am Starnberger See, 1989., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Charles Callan Tansil: Die Hintertür zum Kriege. Das Drama der internationalen Diplomatie von Versailles bis Pearl Harbour. 2000, Pour le Mérite. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Frauen um Hitler. Nach Materialien von Henriette von Schirach. München - Berlin, 1987., Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.