Books: History

Number of items: 428

2 db - Márki Sándor: magyar középkor. Bp., 1914, Élet. + Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935 Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19800.

2 000 HUF

Erdősi Károly: Múmiák és minaretek. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
19801.

2 000 HUF

3 db - Árpád-kori legendák és intelmek. A válogatás, a bevezető tanulmány, a jegyzetek és a szöveggondozás Érszegi Géza munkája. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 kötetben. Bp., 1985, Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír dísztokban, ex libris-szekkel.
19802.

2 000 HUF

19803.

1 000 HUF

Szentgyörgyi Kálmán: Pilóták egy családban. Szekszárd, 2000, Babits Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerző által dedikált.
19804.

1 400 HUF
10

Paul Strathern: Oppenheimer. Győr, 2000, Elektra Kiadóház. Kiadói kartonált papírkötés.
19805.

2 000 HUF

Az 1901. évi október hó 24-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának naplója. XXX kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1904, Athenaeum, VI+(2)+283 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
19806.

1 000 HUF

Az 1910. évi június hó 21-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XL kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1915, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+379 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal.
19807.

1 000 HUF

Az 1910. évi június hó 21-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XXXIX kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1915, Pesti Könyvnyomda Rt., VII+(1)+444 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként lapszéli szakadásokkal, ázásnyomokkal.
19808.

1 000 HUF

Georges Duby: A katedrálisok kora. Művészet és társadalom 980-1420. Bp., 1984. Gondolat. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
19809.

2 000 HUF

Alberto Siliotti: Egyiptom. Templomok, istenek, fáraók. Bp., 1994, Officina '96 Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
19810.

2 000 HUF

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés
19811.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF